Need for Speed Payback Download – Pobierz z naszej strony NFS Payback PC

Postaw na sprawdzone rozwiązania ✅ Need for Speed Payback Download jest dostępne tylko na naszej stronie w sprawdzonej i działającej wersji. Zobacz i przekonaj się sam!

Need for Speed Payback – Kolejna z odsłon popularnego cyklu gier wyścigowych, rozwijanych we współpracy studia Ghost Games z firmą Electronic Arts. W Need for Speed: Payback śledzimy losy trójki bohaterów: Tylera, Maca oraz Jess, którzy szukają zemsty za zdradę swojej byłej wspólniczki.

Need for Speed Payback Download

Need for Speed Payback download

Szukasz sprawdzonej strony, gdzie pobierzesz Need for Speed Payback?
Lepiej trafić nie mogłeś – Witamy na SerwerowniaGier.pl! 👋

Przedstawiamy Ci zalety korzystania z SerwerowniaGier.pl 💪

👉 Wieloletnie doświadczenie w branży Gamingowej
👉 Od zawsze dostarczamy gry w najwyższej jakości
👉 Zawsze słuchamy rad naszych użytkowników i dlatego prężnie się rozwijamy od lat
👉 Nigdy nie idziemy na kompromisy, przez co tylko u nas otrzymasz to, czego oczekujesz
👉 Gwarancja działania gry!

Przekonaj się już teraz i graj bez limitu w swoje ulubione gry! 🔥

Pewnie się zastanawiasz, w jaki sposób możesz pobrać grę –
spójrz na ten program poniżej:

To właśnie dzięki niemu możesz ściągnąć grę, a potem rozpocząć jej instalację.

Ten z pozoru prosty programik jest w stanie ściągnąć grę pełnym łączem Twojego internetu bez żadnych limitów i opóźnień. Jednak możesz się zapytać ,,no dobra, ale co później?” – już przedstawiamy.

Zobacz jak wygląda instalacja gry:

Tak się prezentuje pierwszy etap instalacji. Przedstawimy tylko kilka tych najbardziej kluczowych, abyś miał pełny obraz jak to będzie wyglądało w całości. Nie jest to nic trudnego i każdy, niezależnie od wieku, sobie z tym poradzi. Instalacja opiera się tylko na przechodzeniu z etapu na etap praktycznie jednym przyciskiem, więc jest to bardzo wygodne. Do instalacji gry przechodzimy po wciśnięciu przycisku Instaluj w programie, który pobierał grę.

Na tym etapie musisz wybrać miejsce instalacji gry, chyba że odpowiada Ci te domyślnie ustawione. Jeśli chcesz zmienić miejsce instalacji, kliknij po prostu przycisk Zmień miejsce i wybierz te, które Ci odpowiada. Potem kliknij przycisk Zainstaluj grę.

W tym momencie jak łatwo zauważyć, trwa instalacja Twojej gry. Poczekaj cierpliwie na ukończenie całego procesu.

I tak właśnie zakończyła się instalacja gry. Nic trudnego, prawda?

Jeśli chcesz grać w Need for Speed Payback już teraz, kliknij poniższy przycisk:

NFS Payback Download PC

Zapraszamy poniżej do recenzji gry i galerii zdjęć

Need for Speed Payback Download

Pełna wersja gry Need for Speed Payback do pobrania

Dziś o Need for Speed Payback! Kojarzycie tę wspaniałą, klasyczną serię gier wyścigowych? Tak, to właśnie ona! Rozpoczynając swoją przygodę z produkcją Need For Speed Payback wcielasz się w rolę trzech bohaterów, biorąc udział odpowiednio w wyścigach, zawodach driftowych i wielu innych. Twoim głównym celem jest zniszczenie kartelu kontrolującego podziemną scenę uliczną. W trakcie ich niszczenia musisz walczyć z policją, brać udział w misjach dostawczych i dostać się na szczyt podziemnej sceny wyścigów. Zacznijmy od czegoś bardzo oczywistego. Produkcja Need for Speed Payback bardzo przypomina poprzednie gry serii z otwartym światem, powracającymi postaciami, oraz banalną fabułą i dialogami. Nie tylko to zawiera się w tytule, ale widzimy niezwykle zaangażowaną fabułę, która utrzymuje nasze zainteresowanie przez całą grę.

Jeśli dorastałeś na grach serii Need for Speed, zakochasz się w tej retro wersji nowocześnie wyglądającej gry. Z otwartym światem do odkrycia, bierzesz udział w wielu misjach wprowadzających wiele postaci, od wyścigów rajdowych przez pustynię po ulice naszego miasta. Przed opanowaniem szybszych samochodów ,na początek masz do wyboru trzy, znacznie wolniejsze pojazdy. Może to być trochę rozczarowujące, ale daje poczucie spełnienia, kiedy można dopieścić nasze stare auto tuningując je i wprowadzając liczne urozmaicenia, po czym będzie ono na poziomie nowoczesnych super samochodów. Pełna wersja Need for Speed Payback Download po polsku jest dostępna na naszej stronie.

Skąd pobrać Need for Speed Payback na PC?

Po drodze napotkasz odświeżające misje fabularne. Osobiście najbardziej ciekawe są misje obejmujące brutalne pościgi z obecnością policji, trudne misje dostawcze i pościgi wymagające dobrego wyczucia mapy. Na te misje dostajesz darmowy samochód, co bardzo pomaga w uzyskaniu przewagi. Policja, podobnie jak wiele aspektów Payback, zostały znacznie ulepszone od poprzednika serii Need For Speed, który wydany został w dwa tysiące piętnastym roku. Wcześniej można było przed nimi uciec w ciągu kilku sekund.

Chociaż jeszcze nie doświadczyłem pościgu gliniarzy w swobodnej wędrówce, policjanci na misjach są nieugięci i wiele razy odkryłem, że byłem oderwany od ich agresywnej natury. Oprócz policji będziesz miał za sobą przedstawicieli wrogiego kartelu, których jeszcze trudniej uniknąć. Jego przedstawiciele często jeżdżą masywnymi, potężnymi i wzmocnionymi pojazdami z wyższym zawieszeniem, naprawdę popychają Twój samochód, jeśli zostaniesz przez nich uderzony. To co powinno być łatwą misją, szybko potrafi stać się trudne, gdy członek wrogiego kartelu postuka w Twój tylny zderzak. Policjanci często używają tej samej irytującej techniki, polegającej na taranowaniu drugiego gracza, gdy Ci zwalniają planując wejście w zakręt. Nie potrafię powiedzieć, ile razy okrążałem jeden z ostatnich zakrętów, a w tym czasie policyjny pojazd skutecznie wyeliminował mnie z imprezy.

Need for Speed Payback Pobierz PC

Pobierz Need for Speed Payback na PC by przeżyć najlepsze chwile w swoim wymarzonym świecie. Porozmawiajmy o gigantycznym, pięknym otwartym świecie, który nazywają Fortune Valley. Ogromne miasto z krętymi górskimi bocznymi drogami i wietrznymi przełęczami przez kaniony to jedna z moich ulubionych map, które kiedykolwiek umieścili w grze wyścigowej. Jest tak wiele do odkrycia, że po miesiącu od rozpoczęcia gry jeszcze nie odkryłem wszystkiego, zwłaszcza w kanionach i obszarach pustynnych.

Satysfakcjonująca fizyka sprawi, że zjedziesz z góry jak ekspert w driftingu. Podobnie też jest w innych grach wyścigowych. Jednak są konsekwencje, ponieważ nie wszystkie bariery są solidne, a Ty możesz spaść ze zbocza góry. W końcu driftowanie wymaga pewnych umiejętności. Mapa nie tylko przemawia do włóczęgów, ale duże miasto może być zlokalizowane w prawym dolnym rogu mapy, co może być również idealnym miejscem na zwiedzanie. Ostry i zagmatwany charakter dróg prowadzi do tego, że gracze dość często korzystają z modułów wspomagających odnalezienie się w konkretnym obszarze. W misjach, w których musisz jechać do wielu punktów bez pomocy lokalizacji, może być trudno z racji częstych sposobności do kręcenia się w koło.

Pełna wersja gry Need for Speed Payback i Wszystkie DLC

Gdy tylko otworzysz grę, zauważysz, że producent wybrał przyzwoitą ścieżkę, która naprawdę przenosi Cię w sam środek akcji, podobnie jak ma to miejsce w innych grach Need For Speed. Jeśli chodzi o fizykę, została one znacznie ulepszone w porównaniu z Need for Speed z roku dwa tysiące piętnastego. Koniec z przypadkowym dryfowaniem po ścianach. Teraz zakręty faktycznie pozwalają na przenoszenie przez nie prędkości, a samochody do driftu nie reagują tak agresywnie jak miało to miejsce kiedyś. Samochody oparte na przyczepności nadal wydają się nieco nudne do jazdy po ciasnych ulicach, ponieważ wrażenie prędkości można jeszcze poprawić dzięki nieco lepszym kątom kamery, ale mimo to wyczuwa się je o wiele lepiej podczas jazdy. Wydarzenia potrafią być trudne, ale zabawne, a poziom samochodu ma duży wpływ na poziom trudności każdego wyścigu.

Każde wydarzenie ma zalecany poziom samochodu i odkryłem, że ogólnie można wygrać, będąc nieco słabszym niż te sugestie. Jednak rozumiem, że zostały one umieszczone w produkcji, aby ułatwiać i umilać rozgrywkę. Jeśli jednak lubisz sprawdzać swoje możliwości i dowodzić swoich ponadprzeciętnych umiejętności prowadzenia pojazdów, możesz próbować słabszymi autami niż te sugerowane. W miarę postępów w historii każde wydarzenie będzie wymagało wyższego zalecanego poziomu, który rośnie w mniej więcej tym samym tempie, w jakim możesz ulepszać swój samochód. Nie zastanawiaj się już Jak pobrać Need for Speed Payback ponieważ na naszej platformie możesz spełnić swoje pragnienie.