GTA 4 Download – Pobierz z naszej strony GTA 4 na PC

Postaw na sprawdzone rozwiązania ✅ GTA 4 Download jest dostępne tylko na naszej stronie w sprawdzonej i działającej wersji. Zobacz i przekonaj się sam!

Grand Theft Auto IV – gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, swoimi korzeniami sięgającego 1997 roku. Niniejszy tytuł powstał w dziesiąte urodziny wymienionej serii, ukazującej losy poszczególnych przestępców, którzy zaczynając od zwykłego chłopca na posyłki i speca od brudnej roboty, wspinają się na coraz wyższe pozycje w gangsterskim świecie. Produkcja kultowa, z czasem jednak niedoceniona przez fanów kolejnej części. Są to mimo wszystko dwa różne tytuły prezentujące zupełnie inne podejście do rozgrywki.

GTA 4 Download

gta 4 download

Szukasz sprawdzonej strony, gdzie pobierzesz GTA 4?
Lepiej trafić nie mogłeś – Witamy na SerwerowniaGier.pl! 👋

Przedstawiamy Ci zalety korzystania z SerwerowniaGier.pl 💪

👉 Wieloletnie doświadczenie w branży Gamingowej
👉 Od zawsze dostarczamy gry w najwyższej jakości
👉 Zawsze słuchamy rad naszych użytkowników i dlatego prężnie się rozwijamy od lat
👉 Nigdy nie idziemy na kompromisy, przez co tylko u nas otrzymasz to, czego oczekujesz
👉 Gwarancja działania gry!

Przekonaj się już teraz i graj bez limitu w swoje ulubione gry! 🔥

Pewnie się zastanawiasz, w jaki sposób możesz pobrać grę –
spójrz na ten program poniżej:

To właśnie dzięki niemu możesz ściągnąć grę, a potem rozpocząć jej instalację.

Ten z pozoru prosty programik jest w stanie ściągnąć grę pełnym łączem Twojego internetu bez żadnych limitów i opóźnień. Jednak możesz się zapytać ,,no dobra, ale co później?” – już przedstawiamy.

Zobacz jak wygląda instalacja gry:

Tak się prezentuje pierwszy etap instalacji. Przedstawimy tylko kilka tych najbardziej kluczowych, abyś miał pełny obraz jak to będzie wyglądało w całości. Nie jest to nic trudnego i każdy, niezależnie od wieku, sobie z tym poradzi. Instalacja opiera się tylko na przechodzeniu z etapu na etap praktycznie jednym przyciskiem, więc jest to bardzo wygodne. Do instalacji gry przechodzimy po wciśnięciu przycisku Instaluj w programie, który pobierał grę.

Na tym etapie musisz wybrać miejsce instalacji gry, chyba że odpowiada Ci te domyślnie ustawione. Jeśli chcesz zmienić miejsce instalacji, kliknij po prostu przycisk Zmień miejsce i wybierz te, które Ci odpowiada. Potem kliknij przycisk Zainstaluj grę.

W tym momencie jak łatwo zauważyć, trwa instalacja Twojej gry. Poczekaj cierpliwie na ukończenie całego procesu.

I tak właśnie zakończyła się instalacja gry. Nic trudnego, prawda?

Jeśli chcesz grać w GTA 4 już teraz, kliknij poniższy przycisk:

GTA 4 Pobierz PC

Zapraszamy poniżej do recenzji gry i galerii zdjęć

GTA 4 Download

Pełna wersja gry GTA 4 do pobrania

Witajcie! Zapraszamy na kolejny artykuł w którym poruszymy temat gry należącej do serii światowej sławy od Rockstar Games. Nie owijając w bawełnę, mamy przyjemność przedstawić Wam Grand Theft Auto IV. W ciągu pierwszych kilku godzin z GTA IV łatwo jest podejść do produkcji z listą oczekiwań i zacząć porównywać ją z tym, czym według Ciebie powinna być gra Grand Theft Auto nowej generacji. To naturalne, że chcę zastosować tego rodzaju kliniczne podejście do kontynuacji, ale kiedy przeszedłem przez przedstawianą początkowo miejscowość i stałem się bardziej zakorzeniony w jej historii, te rzeczy po prostu przestały mieć znaczenie. W tym momencie i przez resztę gry liczył się tylko bohater gry. Czy tym razem przeżyje? Czy jego nowo odnalezieni przyjaciele wyjdą z tego żywi? Czy kiedykolwiek znajdzie to, czego szuka, i czy znalezienie tej wyjątkowej osoby przyniesie mu wewnętrzny spokój, którego potrzebuje? W jaki sposób każda napotkana osoba była tak psychicznie uszkodzona? Ta psychologiczna strona gry przekłada się na postacie mówiące o tym, jak się czują i przez co przechodzą.

Jest to bardzo dobrze napisane i wywarło na mnie poważny wpływ. To nie jest beztroska zabawa w zabijanie i kradzież samochodów, jakiej można by się spodziewać. Sposób, w jaki zachowują się bohaterowie, sprawiał, że każde kolejne odebrane życie było coraz trudniejsze do zniesienia. Wreszcie zacząłem kibicować Niko, mając nadzieję, że znajdzie to, czego szukał i wreszcie uzyska trochę spokoju. Oczywiście, kiedy już wpadniesz w szał przestępczy, w którym pracujesz dla prawie każdego innego przestępcy w Liberty City, wyjście bez szwanku po prostu nie wchodzi w grę. Powiedzenie zbyt wiele więcej o szczegółach tej historii mogłoby osłabić Twoją osobistą radość z jej samodzielnego odkrywania. To wywarło na mnie poważny wpływ, a było kilka zwrotów akcji, które po prostu sprawiły, że przestałem grać na kilka godzin, ponieważ zaczął przypominać mi o ludziach z mojego życia. Pełna wersja GTA 4 Download po polsku jest dostępna na naszej stronie.

Skąd pobrać GTA 4 na PC?

Widząc, jak te wirtualne życia rozdzierane są przez uzależnienie od heroiny, depresję lub siły, na które nikt nie ma wpływu, wywarło na mnie emocjonalny uszczerbek, jakiego nie zrobiła żadna inna gra. To sprawia, że bycie człowiekiem odpowiedzialnym za to, kto żyje, a kto umiera, jest jeszcze trudniejsze. W dalszej części gry zaczniesz podejmować bardzo trudne decyzje, w których będziesz musiał zabić jedną z osób, dla których pracowałeś, na prośbę drugiej. W tamtym czasie byłem tak zaangażowany w te postacie, że wybór wydawał się czymś więcej niż naciśnięciem przycisku na kontrolerze do gier.

Chociaż będziesz dokonywać wyborów w krytycznych momentach gry, wpływ na całą fabułę jest w większości minimalny. Jeden wybór, którego dokonujesz w pobliżu zakończenia gry, ma największy wpływ na każdą z decyzji Niko, a wybór, którego tutaj dokonujesz, określa, jak przebiegną niektóre z ostatnich misji, prowadząc do jednego z dwóch możliwych zakończeń. W przeciwieństwie do większości głównych bohaterów Grand Theft Auto, Niko nie jest popychadłem. Ma ostry, sarkastyczny język i nie tylko bezmyślnie podąża za tym, kto wydaje rozkazy. To pomaga rozpoznać szaleństwo, które dzieje się wokół niego i sprawia, że jest on sympatyczną postacią. Tak, robi okropne rzeczy, ale nie robi tego, żeby rządzić jakimś imperium. Robi to, aby przeżyć i miejmy nadzieję, że po drodze znajdzie jakiś sposób by się z tego wydostać.

GTA 4 Pobierz PC

Pobierz GTA 4 na PC by przeżyć najlepsze chwile w swoim wymarzonym świecie. Zatem prawdopodobnie zorientowałeś się, że jest to znacznie ciemniejsza gra niż poprzednie części Grand Theft Auto. Chociaż ton w niektórych momentach graniczy z nihilizmem, gra jest nadal pełna lekkiego humoru, który rozgrywa się na peryferiach. W grze wciąż jest mnóstwo stacji radiowych, z których każda ma swoich własnych DJ-ów i reklamy, które żartują na temat amerykańskiego społeczeństwa lub ich kultury.

Możesz także oglądać telewizję w wielu swoich kryjówkach, a jest tam kolekcja programów, które również zapewniają ten sam rodzaj humoru. Ton humoru jest dokładnie taki, jakiego można się spodziewać po serii, chociaż nowoczesne ustawienie sprawia, że humor wydaje się nieco bardziej gryzący. Tak czy inaczej, tym razem służy to również zapobieganiu, gdy sprawy stają się zbyt ciemne i poważne. Ten zabieg zapewnia dobrą równowagę. Większość rzeczy, które kojarzysz z rozgrywką w Grand Theft Auto, nie zmieniła się zbytnio w omawianej przez nas części czwartej, chociaż wiele znanych rzeczy, których spodziewasz się zobaczyć zostało nieco dopracowanych.

Pełna wersja gry GTA 4 i Wszystkie DLC

Walka, zarówno uzbrojona, jak i nieuzbrojona, to prawdopodobnie największe urozmaicenie. Będąc nieuzbrojonym masz możliwość korzystania z dwóch rodzajów uderzeń oraz kopnięć, a także możliwość blokowania i kontrowania w razie potrzeby. Jednak najczęściej będziesz przywiązany do broni białej lub jakiegoś jej rodzaju. Gra ma teraz system osłon, który pozwala Ci trzymać się ścian i innych obiektów, strzelać na ślepo i wyskakiwać, aby wykonać kilka celnych strzałów, zanim wrócisz za osłonę.

Już sam ten dodatek sprawia, że strzelanie jest o wiele łatwiejsze niż w przeszłości. Poprawiono również namierzanie w grze. Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi, którzy mieli poważne skargi na sposób, w jaki produkcja Grand Theft Auto radzi sobie ze strzelaniem, nie powinna tym razem narzekać. Jeśli już, to sprawia, że wszystko jest zbyt łatwe, ponieważ strzelanie w głowę jest teraz dziecinnie proste. Nie zastanawiaj się już Jak pobrać GTA 4 ponieważ na naszej platformie możesz spełnić swoje pragnienie.